Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Bahçe Salıncağı

Bahçe Salıncakları

Bahçenizi Güzelleştirmek istiyorsunuz, Çeşitli Dekorasyon Ürünleri Arıyorsunuz Ama Bulamıyor musunuz ? Bahçeleri Güzelleştirmenin En güzel Yollarından Biride Bahçe Mobilyasıdır. Bahçenize Alacağınız mobilyaları Seçerken Ergonomik , Kaliteli ve Uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünler seçmelisiniz. Bahçe Denilince İlk Akla gelenlerden Biride Bahçe Salıncağıdır. 

Bahçe Salıncakları Genellikle 3 Kişilik Tercih Edilir. Seçilen ürünlerin Kurulumuda Çok Önemlidir. Kurulum Sırasında Sizi Yormayacak 2 Kişi ile 10 Dakika İçerisinde Kurabileceğiniz Yekta Bahçe Salıncaklarını Seçebilirsiniz. Yekta Üç Kişilik Bahçe Salıncakları Kalın demirli ve 10 santim süngerle sunulmaktadır. Çiçekli Modelleri Olduğu Gibi çizgili veya Düz çizgili modeller veya Kaliteli kumaşlardan üretilmiş kombine renkleride Tercih Edebilirsiniz.


Bahçe Salıncağı Modelleri

Balkon salıncağı olarak da bilinen bahçe salıncağı bahçe dekorasyonunuzda en sıcak, en samimi ve en konforlu alan olarak kalbinizi çalacak. Güneşli ve ılık günlerde bahçenizde ve balkonunuzda dinlenmek için tercih edebileceğiniz bu mobilyalar, birbirinden güzel renk ve desenleriyle de iç açıyor. Bahçe salıncağı modelleri farklı ebatlarda üretiliyor. Tekli bahçe salıncağı bir seferde tek kişinin kullanımına uygun ebatlara sahipken, 2 kişilik bahçe salıncağı ve 3 kişilik bahçe salıncağı modelleri daha fazla kişinin aynı anda sallanmasına imkan tanıyor. Güneşin doğrudan geldiği zamanlarda korunma amaçlı gölgelikleri olan bahçe salıncak kurulumu da oldukça kolay.Bahçe Salıncağı Seçerken…

Bahçe salıncağı seçerken nelere önem vermelisiniz? Öncelikle almak istediğiniz bahçe salıncağının gövde malzemesini seçmelisiniz. Ahşap ve çelik gövde seçenekleri olan bahçe salıncağı modellerimizden size uygun olduğunu düşündüğünüz modeli seçmelisiniz. Aynı zamanda alacağınız bahçe salıncak modelinin minderli ve gölgelikli olmasına özen gösterin. Gıcırdamayı engelleyen rulmanlı sallanma bölümüne sahip bahçe salıncakları daha çok tercih edilen modellerimizdir. Bir diğer faktör de, eğer balkona koyup balkon salıncağı olarak kullanacaksanız, ürünün boyutunu iyi hesaplamalısınız. Yer sıkıntısı çekmeyeceğiniz ebatlarda bir bahçe salıncağı seçerek sallanma payını da bırakmış olmalısınız. Bir diğer nokta da markalar… Kategorimizde Yekta Home, İda Hamak, And Outdoor gibi isim yapmış markaların en kaliteli bahçe salıncağı modellerini bulabilir, hemen dilediğiniz ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz.

Yükleniyor...