x
0
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
Listeleme

Kamelya

Yekta Modüler Kamelya Tenteli Bahçe Masası 6 Kişilik Piknik Masası
Yekta Modüler Kamelya Tenteli Bahçe Masası 6 Kişilik Piknik Masası
8.999,00 TL

Yekta Modüler Kamelya Tenteli Bahçe Masası 6 Kişilik Piknik Masası

Yükleniyor...

Kamelyalar Hakkında

Kamelyalar : bahçelerde , havuz kenarlarında , cafelerde ormanlık alanlarda yazın oturulmak için yapılan, kafes biçiminde, kubbeli veya eğimli olabildiği gibi dik çatılı kamelyalar çok fazla tercih edilir. , üst çatısı kumaş veya farklı kaplama malzemeriyle sarılan korunaklı çardaklardır. Genellikle ahşap, bambu ve metal malzemelerle yapılırlar. ismi genellikle kamelya olarak bilinsede doğru yazılışı Kameriyedir, eski yıllardan beri kullanılan yaşam alanlarının vazgeçilmez ürünüdür. masa bank gibi birleşenlerden oluşan bir tür bahçe mobilyasıdır. . standartı olmayan ürünler genellikle 4 kişilik 6 kişilik 8 kişilik ve 10 kişilik olarak üretilir. ancak isteğe göre daha büyük ebatlarda da tasarlanabilirler. Kameriyelerin çatıları genellikle güneş ve yağmurdan korunmak amacıyla dik olarak tasarlanır. Çatısız Kamelyalarda vardır. bu kamelyalar piknik masası olarak adlandırılır. belediyelerin parklarında gördüğünüz piknik masalarını aklınıza getiriniz. tam olarak o kılışeleşmiş bir tasarımdır. 

Demonte Kamelyalar :  kullanıcı tarafından kolayca monte edilebilir. Genellikle vidalar veya cıvatalar kullanılarak bir araya getirilir. Demonte yapıları, taşınma veya farklı bir alana taşınma gerektiğinde sökülebilir ve yeniden monte edilebilir. Farklı tasarımlara sahip demonte kamelyalar, bahçenizde keyifli bir oturma alanı oluşturmanıza yardımcı olabilir. Bu yapılar, güneşten korunmak, rahatlamak veya misafirlerinizi ağırlamak için idealdir.

 Kamelya Fiyatları : Farklı tasarımlara sahip demonte kamelyalar, bahçenizde keyifli bir oturma alanı oluşturmanıza yardımcı olabilir. Bu yapılar, güneşten korunmak, rahatlamak veya misafirlerinizi ağırlamak için idealdir. Metal aksamları sağlam olan sallanmayan ve güven veren bir oturuşa sahip kamelyalara sayfamızdan ulaşabilir. satın alabilirsiniz. 
 
Yükleniyor...